SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel antara 2.0 dizel 2008
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '16
Lloji :
Opel Antara
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
119453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gjipin dizel 2008 me navigator fellne alumini 4 goma dimri te reja I sapo ardhur na zvicrra karrikat me nxemje full opcion ndrrim nuk baj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xeni
Prizren
045634012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »