SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Megane 2004 1.9dci
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
119458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault megane 1.9 dci manual 6 shpejtesi.Podeson :1 vjet regjistrim ,klimatronik ,abs, pasqyre elektronike,karrika me ngrohje ,sensor shiu etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Yll
045 552 612
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »