SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ne shitje vetura bejm dhe ndrrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Hyundai Tjetër
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
119468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne shitje vetura bejm dhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prizren
049-343-430
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »