SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco-2003 gllas transport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Iveco Daily
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2003
ID e produktit :
119470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iveco 2003 gjendje perfektePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elbino
Palermo, Italy
+355696579004
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »