SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
123,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
119472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA OPEL ASTRA E ARDHUR NGA ZVICRA. NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE, I SERVISUAR KOMPLET, I PADOGANUAR.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »