SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet smart
Çmimi :
€2,550.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
111,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2001
ID e produktit :
119490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart 600cc n gjendje shum t mir teknike fellne t mira 16 coll i rujtun shum klim abs airbag

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elhami
Prishtinë
044202543
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »