SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 1.8 benzin automatik
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
119495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 1.8 benzin automatik,vetura eshte pa dogan e ardhur nga Zvicrea.eshte ne gjendje te rregut teknike dhe optike me te gjitha serviset e kryera ne zvicerr.Qmimi i diskutueshem.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Prishtinë
+37745 358 078
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »