SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel ascona
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '16
Lloji :
Opel Ascona
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,256
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1986
ID e produktit :
119497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel ascona 2.0 benzin e vitit 1986 ,vetura eshte e qlajmrur denim nuk ka,vetura eshte ne gjendje te rregullt, qmimi i diskutueshem,Presim bleres serioz.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leart
Prishtinë
+37745 358 078
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »