SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
119501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel astra tdi , makina ne gjendje te mire ( me dokumenta te rregullta deri ne 2017) targa shqiptare _(kontakt ç 00355684624297......ose 00355685956553 (emilton)
Informata rreth publikuesit
prengarei
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »