SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 1.9tdi
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
119507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 tdi pa t'kuqe regjistrim deri n'tetor 2016 ngjendje t'rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valon
Prishtinë
045616701
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »