SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo s60 d3
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '16
Lloji :
Volvo S60
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,171
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
119512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Volvo s60 2.0 d3 2012 klim elektronike air bag sensora bord kompjuterik ne qoft se e shkel vin e bardh te lajmron ne semafor te kuqen nuk te lejon te hysh e shum sene tjera kontaktoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Selim
Mitrovica, Kosovo
044586683
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »