SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 Dizel DSG
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
119548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 DSG . Vit prodhimit 04.12.2004 ne gjendje shum te mir 205000 km te kalume . Klim me nxemje te karrikav me tempomat gjamat elektrike ashtu edhe pasqyret .I sa po ardhur nga Gjermania .Ne viber +377 45 574 212 & +4917680720488

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Deçan
045 574 212
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »