SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.4 16v benzin - 1999
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
108,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
ID e produktit :
119550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 1.4 16v benzin me abs airbag klima gjama elektrik pasqyre elektrik 5 marsh Makina asht ne gjendje te rregullt ka vetum 108mij km me librez te servisav ne WV asht shum i rujten mrena dhe jasht ashtu dhe ne motorr 108.000 km origjinal mund te kontrollohet kudo Makina asht me targa te italis Per info kontaktoo nr: 044708095 ose per ne viber apo watsapp nr: +393421616106

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Malishevë
044708095
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »