SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d Sport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,333
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
119558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320d 2.0disel me rigjistrim 1 vit n gjendje tmir , ndrrim nuk bej ,
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049436433
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »