SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Alemra Tino 2.2dci
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Nissan Almera Tino
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,789
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
119559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nissan Almera Tino 2.2dci ne gjendje te rregullt.Posedon klim,esp,kamer.gomat edhe te veres edhe te dimrit,te gjitha funksionet i ka elektronik etj etj .Viti i regjistrimit eshte deri ne Mars 2017
Informata rreth publikuesit
Dion
Prishtinë
045991234
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »