SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi a2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Audi A2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
119568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a2 Viti 2002 1.4 dizell klima tronic tempomat regjistrim me gjendje te rregullt shpenzimet minimale 4L 100 km Boj ndrrim me golf 5 1.9 dizell

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Prizren
045440777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »