SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1986
ID e produktit :
119575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura ne gjendje shum te rregullt


Nr kontaktues 044\289-092
Informata rreth publikuesit
Erdonit
044-592-306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »