SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 5, 2.0 TDI -2004, 6 shpejtsi
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
119578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW GOLF 5 , 2.0 TDI , 6 SHPEJTSI
VITI MUAJI I 10 2004
REXHISTRIM 1 VIT
SHUM I RUAJTUR
TE KALUARA 200.000 KM ORIGJINALE
PER ME SHUM INFORMATA KONTAKTONI NE KETA NUMRA 044289214 DHE 049302900
Informata rreth publikuesit
Xeni J.
Malishevë
049435176
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »