SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 5 1.9 TDI
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
119586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 1.9 TDI Ne gjendje shume te mire teknike ka eps abs arb klim tempomat etj pres blerës serioz eshte regjistruar per herë të parë ne nëntor 2015.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Prishtinë
044296606
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »