SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Mercedes E 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2000
ID e produktit :
119595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedesin triptonik me klim, karrikat me nxemje, gjitha serviset e kryera.Vetura eshte ne gjendje te rregullt me dy par fellne, gomat e dimrit jan te reja. Bej edhe ndrrim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjilan
+37744 508 904
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »