SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dodge 1.4L 2013
Çmimi :
€11,111.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Dodge Avenge
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
52,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2013
ID e produktit :
119609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Dodge dart 1.4 2013 vetura u tip-top i ardhur prej usa i ka te gjitha paisjet qe i ka nja vetur e avancuar, vetura eshte pa dogan.Ndrimi i mundshem me naj vetur me vler prej 3-5 mij ero tjerat kesh perme shum info. na kontaktoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
alpina011
+377-44-671-929
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »