SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
119617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra tabela huaja sapo ardhur nga austria diesel gjendje shum tmir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
3leonardi
045507366
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »