SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(Vw touran)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
27,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
119621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(Shitet tourani i ardhur nga franca ne gjendje perfekte )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prizren
(049 817847)
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »