SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Berlingo 1.9 dizell 2002 edhe 7 muj regjistrim
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
119649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te mir si jasht ashtu edhe mrena,ka hargjime te vogla,gomat e reja i ka akumatori i ri etj per informata shtes kontaktoni ne telefon 044 139 544
Informata rreth publikuesit
Blend
Prizren
045 246 214
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »