SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 407sw 2008 1.6hdi
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
311,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
119661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet : peugeot 407sw 2008 motorri: 1.6hdi
Karavan, karrikat speciale, navi te madh, telefon te integruar (vetem kartelen me shti),
Child lock, drita mjegulles , sensor shiu, fellne, panoram. Regjistrim.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
044/129 142
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »