SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piaggio 49 cc
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
1998
ID e produktit :
119685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Piaggio 49 cc ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Piaggio
Pejë
049856436
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »