SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 Tdi Highline
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
119688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Golf 4 Tdi Highline 2001 model 2002 me vetem 170 mij km te kaluara te garantuara,vetura i posedon te gjithaa.
Pronari i 2 jam une i vetures,vetura osht e servisuar deri ne 2017 me rrip rebraqno te ndrruar prej 150 mij km.
Vetura nuk ka asnje defekt,shum e rujtun dhee shum e shkathet,vetura gjendet jasht kosoves,mirpo per ata qe jan te interesuar e sjell shum shpejt me kontaktoni ne viber ne numer +38649581476
Informata rreth publikuesit
Behaar
Vienna, Austria
+4368864695516
Podujev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »