SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet fiat punto
Çmimi :
€20,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
206,720
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
ID e produktit :
119702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat punto 1.2 benzin Viti 2003 ne gjensje te mirRegjistrim deri me 12.10.20164 Goma dimri 4 Goma vereMuzik te mir Qmimi 2600 me marrveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Burim
44924521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »