SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeoti 308 viti2008 1.6 hdi
Çmimi :
€5,150.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
119718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeotin e ardhur nga zvicrra ne gjendje shum t mir si mrena dhe jasht climatronik xenzora e shum tjera pa dogan per me shum kontakt flm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044988911
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »