SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6 allroad QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:19
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
119726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A6 allroad quattro pa dogan e ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire me goma te reja per me shum na kontaktoni 045350300, 044425003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
F
Prishtinë
045350300
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »