SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '17
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Viti :
2004
ID e produktit :
119741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi
Modeli A3
Motorri 2.0 Dizell
Manual
Klimatronik
Me liber te servisit
Me dogan te paguar
Viti i prodhimit 2004
Qmimi 7300 Euro
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044 419 410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »