SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 2.0 TDI
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
119747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 2.0 TDIPostuar nëpërmjet celularit.
+38649101678
Informata rreth publikuesit
egzon
Mitrovicë
049101678
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »