SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VI 2.0 TDI 2009
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
119762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VI 2.0 TDI Manual
81KW (110ps)
Viti i prodhimit : 2009
-Ngjyra e hirit metalike
-Klima automatike dy-zonale " Climatronic "
-Radio origjinal VW me touchscreen. CD • AUX • SD CARD
-ESP
-ABS
-Tempomat
-Xhamat elektronik
-Pasqyret elektronike
-Drita te mjegulles
-Sistemin e dritave te mjegulles me ndezje gjat kthesave
-4 Goma te reja BARUM

Vetura eshte ne gjendje shum te mir punon pa asnje verejtje,

Ka mundesi edhe ndrrim
Tel & Viber & Whatsapp : +37744329939
Informata rreth publikuesit
Gilan
Gjilan
044329939
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »