SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
119764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 4 ne gjendje tejet te mir
Informata rreth publikuesit
Ermal
Canada, Kansas
Canada, Kansas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »