SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kamion
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Mercedes Axor
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
809.00
Viti :
1990
Ekstra :
Hidraulik
ID e produktit :
119765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes-benz 809 kiper viti i prodhimit 1989
6 shpejtsi i ruajtur si mrena ashtu edhe jasht regjistrim 10 muj goma te Mira per ma shum informata kontaktoni ne nr 044-285-633 ose ne viber
+37744-285-633
Informata rreth publikuesit
Meriton
Shtime
044-958-936
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »