SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat 500
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
Fiat 500
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
112,000
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
119766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat 500 viti i Prodhimit 2010
Posedon Klim. AirBag. Abs Esp Xhamt Me Rrym.
Sistem Per Navi
I regjistruar deri ne Nentor 2016
Motori 1.0 Turbo Benzine
Info. 045 996 776
Informata rreth publikuesit
BE
Prishtinë
044103881
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »