SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
119769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Touranin 2007 2.0TDI Automatik.
fellne 18coll,dritat xenon bixenon me lleda posht, serviset te gjitha te kryera, gomat e dimrit, 7 ulse Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Skënderaj
049867537
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »