SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 3.0 TDI QUATTRO 2006
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,500
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
119771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a4 3.0 tdi Quattro 2006 Klim tronik Senzor parkiguKariga nxemjeI servisum komplet Regjistrim 10.2016Kilometra 186500 ju garantoj per km me liber tservisit prej 00 km I ardhum prej zvices qe 1 vit Etj etj per informata shtes +38649366658 viberPres blers serioz...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Roli-Noar
Peja
049366658
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »