SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530D XDRIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,237
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
119774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530D XDRIVE te Erber Automobilat
Në Shitje
Vëllimi i motorit: 3.0D 2993ccm
Fuqia: 190KW v.p. 2011
173237 KM të kaluara
Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Senzora parkimi para dhe mbrapa
Timon sport komandat ne timon
Timoni multifunksional nga lëkura
ulset ngjyr krem
Ulset. Sport
Ulset elektrike dhe memory. Bordkopjuter “Plus”
Radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag Navigacion
Senzor shiu
Fellne alumini
Farat me rregullim të lartësisë
Llajsne dekoruese nga kromi
Drita të mjegullës
Dritat kryesore Bi-Xenon
Libër të servisit
Tempomat
2 Çelësa
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE. Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
+377 (0) 45 255 359
+377 (0) 44 650 141
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »