SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AudiI Q3 Quattro Stronic 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
Audi Q3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Navigacion Satelitor, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
119775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AudiI Q3 Quattro Stronic te Erber Automobilat
Në Shitje
Vëllimi i motorit: 2.0 TDI
Fuqia: 130KW v.p. 2012
150000 KM të kaluara
Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Senzora parkimi para dhe mbrapa
Timon sport komandat ne timon
Timoni multifunksional nga lëkura
ulset ngjyr zez
Ulset. Sport
Bordkopjuter “Plus”
Radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag Navigacion
Senzor shiu
Fellne alumini
Farat me rregullim të lartësisë
Llajsne dekoruese nga kromi
Drita të mjegullës
Dritat kryesore Bi-Xenon
Libër të servisit
2 Çelësa
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE. Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
045 255 359
044 650 141
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »