SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bmw 1997 2.5 dizell +377 44374912
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
BMW 325
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
ID e produktit :
119785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj bmw 325 2.5 dizelPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujta
Prishtinë
044374912
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »