SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet T4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1996
ID e produktit :
119791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet t4 ne gjendje shum te mir I qlajmrum shum I rujtun 2.4 dizel abes 2 airbag branikat e gjan kombi osht tip top per ma shum tel 044 182 215

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ramadan
Prishtinë
044 182 215
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »