SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Karrige Elektrike
ID e produktit :
119792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
.................................................
Informata rreth publikuesit
DriLon
Fortesë
049154133
Randobrav [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »