SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.7 CDTI 2002
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
119797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel cors 1.7 CDTI viti prodhimit 2002 me klim n gjendje t rregullt servis t krym dy par goma centrall shiber pasqyret elektronik shpenzimet e vogla i sapo ardhur nga gjermania..tel 049.587.783

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
049.578-783
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »