SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c220
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
119800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet urgjet mercedesi c220 viti 2002 regjistrim 7 muj goma te reja per ma shum informata nr 045238783

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
meriton
Prishtinë
045238783
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »