SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz ML 400- 2002
Çmimi :
€6,750.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,300
Motori (kubik) :
4000.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
119851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes benz ml 400 viti i prodhimit 2002 rks
Boj ndrrim vetum me mercedes sprinter me 9 ulse per pasagjer.
Numri i telefonit 049286083
Informata rreth publikuesit
Luan
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »