SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 3C
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
119856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 3C - 2006Shitet Passat 3c Viti 2006 Karrigat me nxemjeNe gjendje perfekte regjistrimi i pare Ks2004 mije te kaluara Manual 6 shpejtesi Posedon Gomat e veres dhe te dimrit Gjilan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flakron
Gnjilane
+37744817816
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »