SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 TDI 2.0
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
119862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Golf 5 Tdi 2.0 me 140 ps me vetem 168 mij km,vetura osht shume e rujatur si brenda ashtuu edhe jasht,servisin e posa bere ne mars 2016,filtera,ulee,gurtne te reja,vetura per momentin gjendet jasht Kosoves por e sjelli brenda Javes ne Kosov dhee e shihni,me kontaktoni ne viber ne numer +38649581476 ose ne email...behaar-@msn.com
Informata rreth publikuesit
Behar
044394072
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »