SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi tt quattro
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Lloji :
Audi TT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
119863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi tt benzin quattroPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Venhar
Prishtinë
044610699 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »