SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 520i
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Lloji :
BMW 520
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1997
ID e produktit :
119899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 520i gjendje shum mir si jasht si mrena osht rujten klimatronik abs asr airbeg gjamat pasqyret me rym fellnet 18 me goma m/s treja jan regjistrimi 27,09,2016 si ashtut me liber bojm drim Viber +37744936937

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
erol
Prizren
37744936937
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »